Apie gydytoją

slider image
slider image
slider image

Siekiu, kad mano darbas būtų nepastebimas, o sukurta šypsena atrodytų taip, lyg Jūs ją būtumėte turėję visą gyvenimą.

signature
Dovydas Kubaitis

Esu gydytojas odontologas Dovydas Kubaitis. 2016 m. baigiau studijas Vilniaus Universiteto odontologijos fakultete. Man buvo suteiktas odontologijos magistro kvalifikacinis laipsnis ir gydytojo odontologo kvalifikacija. Vėliau sėmiausi žinių apie sudėtingų atvejų protezavimą bei estetinę odontologiją Dawsono Akademijoje (JAV). Didžiuojuosi, jog esu pirmasis lietuvis, baigęs šią prestižinę mokslo įstaigą. Prof. Massironi, Dr. Paulo Kano, Prof. Dietshi, Dr. Florin Cofar – tik keli pasaulyje pripažinti odontologijos grandai, kurių kursuose ir asmeniniuose mokymuose tobulinau savo žinias minimaliai invazyvios, estetinės rekonstrukcinės odontologijos srityje. Jau pačioje karjeros pradžioje ypatingai susidomėjau mikroskopine odontotologija. Savo praktikoje naudodamas mikroskopą ir matydamas net iki 40 kartų didesnį vaizdą, galiu ypatingai tiksliai pašalinti pažeistus danties audinius ir taip užtikrinti danties gyvybingumą. Tai taip pat leidžia man minimaliai šlifuoti dantį, gaminant įvairias restauracijas – laminates, vainikėlius ar užklotus, ir taip užtikrinti restauracijų ilgaamžiškumą.

Sparčiai tobulėjant technologijoms, stengiuosi nuo jų neatsilikti – aktyviai domiuosi odontologijos naujovėmis. Nuolatos keliauju po pasaulį ir mokausi iš šviesiausių ir inovatyviausių odontologijos profesionalų, o įgytas žinias ir naujausius diagnostikos bei gydymo metodus pritaikau savo darbe..

Kodėl verta rinktis mane:

Aiški gydymo vizija. Dažnai pacientai nesiryžta gydymui, nes nežino, kaip jų šypsena atrodys gydymą pabaigus. Naujausių technologijų pagalba dabar pamatyti būsimą rezultatą galime dar prieš pradedant gydymą.

Patikimas rezultatas. Šiuolaikinės technologijos leidžia tiksliai atkartoti suplanuotą šypsenos viziją. Todėl, patvirtinę šypsenos dizainą, galite neabejoti, jog galutinis rezultatas bus visiškai identiškas.

Greitis. Modernūs gydymo metodai leidžia maksimaliai sutrumpinti gydymo trukmę.

Tikslumas. Savo praktikoje naudoju mikroskopą, kuris leidžia matyti net iki 40 kartų didesnį, nei matomą plika akimi, vaizdą. Todėl atliktas gydymas yra maksimaliai tikslus, o tai labai svarbu šypsenos ilgaamžiškumui.

Klinikos, kuriose dirbu

Užduokite gydytojui klausimą!

Susisiekite telefonu +370 621 04378

Svarstote apie konsultaciją, tačiau prieš tai dar norėtumėte gauti atsakymus į keletą klausimų, susijusių su šypsenos atkūrimo eiga, etapais ar kainomis? Rašykite ir aš netrukus mielai Jums atsakysiu!