Pacientas Audrius

Atlikta skaitmeninė diagnostika. Gydymo planavimas. Skaitmeninis šypsenos dizainas. Šypsenos vizualizacija. Dantenų plastika. Šypsenos atkūrimas stiklo keramikos laminatėmis ir vainikėliu ant implanto. Sąkandžio stabilizavimas. Nudilimų atstatymas kompozitu.

Pagrindinis gydytojas

Dovydas Kubaitis (skaitmeninis šypsenos dizainas, šypsenos vizualizacija, dantų atkūrimas laminatėmis, vainikėlis ant implanto, sąkandžio stabilizavimas, dantenų plastika, nudilusių dantų plombavimas)

Gydytojai specialistai

Dantų technikas

Rokas Melnikavičius (vainikėlio, stiklo keramikos laminačių, gidų, kapos dantų griežimo gydymui gamyba)

Atliktos procedūros

Skaitmeninė diagnostika, gydymo planavimas, skaitmeninis šypsenos dizainas, šypsenos vizualizacija, nudilusių dantų plombavimas, vainikėlis ant implanto, sąkandžio stabilizavimas, dantenų plastika, dantų atkūrimas laminatėmis

Šiandieninis gyvenimas kupinas streso. Įtemptas gyvenimo būdas, nuolatinis skubėjimas ir rūpesčiai atsiliepia ne tik bendrai organizmo sveikatai, bet ir mūsų burnos būklei. Tyrimų duomenimis, vis daugiau žmonių susiduria su dantų griežimu. Šis natūralus streso slopinimo būdas daro didelę žalą mūsų dantims.

Nudilę dantys, nutrupėjusios plombos po seniai atlikto estetinio plombavimo – priežastys, dėl kurių pacientas atvyko gydymui. Pasitelkus skaitmenines technologijas, naudojant chirurginius gidus, pacientui buvo atlikta dantenų plastika, dantys restauruoti stiklo keramikos laminatėmis, o nudilęs sąkandis atstatytas plombų pagalba. Siekiant užtikrinti ilgalaikį rezultatą ir apsaugoti naujas restauracijas nuo dantų griežimo pasekmių, pacientui papasakota apie streso valdymo būdus, taip pat pagaminta raumenis detozinuojanti ir smilkinį apatinį žandikaulio sąnarį stabilizuojanti kapa.

PRIEŠ

PO

PRIEŠ

PO

PRIEŠ

PO


Užduokite gydytojui klausimą!

Susisiekite telefonu +370 621 04378

Svarstote apie konsultaciją, tačiau prieš tai dar norėtumėte gauti atsakymus į keletą klausimų, susijusių su šypsenos atkūrimo eiga, etapais ar kainomis? Rašykite ir aš netrukus mielai Jums atsakysiu!