Pacientas Nojus

Atliktas ortodontinis gydymas. Endodontinis gydymas. Vidinis negyvo danties balinimas. Dantų balinimas kapomis. Belopė dantenų plastika. Protezavimas stiklo keramikos laminatėmis ir cirkonio keramikos vainikėliu.

Gydytojai specialistai

• Dalia Latkauskienė (ortodontinis gydymas)

• Laura Andriukaitienė (šaknų kanalų infekcijos gydymas ir vidinis danties balinimas

• Dovydas Kubaitis (protezavimas, belopė dantenų plastika)

Dantų technikas

Vytautas Lukys (stiklo keramikos laminates, cirkonio keramikos vainikėlis)

Atliktos procedūros

• Ortodontinis gydymas

• Šaknų kanalų infekcijos gydymas ir vidinis danties balinimas

• Belopė dantenų plastika

• Protezavimas stiklo keramikos laminatėmis ir cirkonio keramikos vainikėliu

Išsvajota šypsena, kurios nebūtų įmanoma padovanoti pacientui be puikios komandos. Esu labai laimingas galėdamas dirbti su vienais geriausiais savo srities specialistais, be kurių mano darbas būtų bevaisis.

Pirmiausia, pacientui ortodontinio gydymo metu buvo suvienodinti ir paskirstyti tarpai priekinių dantų srityje bei koreguotas sukandimas. Toliau sekė estetinio šypsenos vaizdo atkūrimas, kurio metu buvo susidurta su trimis problemomis: pakitusia negyvo danties spalva, nevienoda dantenų pozicija bei tarpeliais tarp dantų. Norint išspręsti šias problemas pacientui buvo atliktas negyvo danties šaknies kanalo gydymas, vidinis danties balinimas, belopė dantenų plastika. Gydymą galiausiai vainikavo stiklo keramikos laminatės ir cirkonio keramikos vainikėlis.

Prieš ortodontiją

Po ortodontijos

Prieš ortodontiją

Po ortodontijos

 

PRIEŠ

PO

 


Užduokite gydytojui klausimą!

Susisiekite telefonu +370 621 04378

Svarstote apie konsultaciją, tačiau prieš tai dar norėtumėte gauti atsakymus į keletą klausimų, susijusių su šypsenos atkūrimo eiga, etapais ar kainomis? Rašykite ir aš netrukus mielai Jums atsakysiu!