Pacientas Žydrūnas

Pilnos burnos reabilitacija dantis ir implantus protezuojant bemetalės keramikos vainikėliais ir stiklo keramikos laminatėmis.

Pagrindinis gydytojas

Dovydas Kubaitis (stiklo keramikos laminatės/ vainikėliai/ sąkandžio stabilizavimas)

Gydytojai specialistai

• Laura Andriukaitienė (šaknų kanalų infekcijos gydymas)

• Ieva Oniūnaitė (periodontologinis gydymas ir dantenų plastika)

Dantų technikas

Rolandas Andrijauskas

Atliktos procedūros

Vainikėliai, keramikos vainikėliai ant implantų, laminatės, dantų šaknų kanalų infekcijos gydymas, periodonto audinių gydymas, dantenų plastika, sąkandžio stabilizavimas

Puikių specialistų komanda – tai tikslaus ir kokybiško gydymo paslaptis. Esu be galo laimingas galėdamas dirbti su geriausias savo srities specialistais, nes tik komandinio darbo dėka, galime užtikrinti sudėtingo kompleksinio gydymo sėkmę ir tobulą rezultatą.

Nudilę dantys, senos restauracijos, periodonto audinių uždegimas, dantų šaknų kanalų infekcijos, prarasti dantys, atkurti implantacijos pagalba – tai problemos su kuriomis kreipėsi pacientas. Tai biologinės problemos, kitaip tariant sveikatos problemos, kurias reikia gydyti, kad po gydymo pacientas džiaugtųsi ne tik tobula bet ir sveika šypsena.

Komandinio gydymo dėka pacientui buvo išgydytos visos esančios problemos, o gydymą vainikavo, nepakartojamos meistro, dantų techniko Rolando Andrijausko pagamintos restauracijos, kurių dėka buvo atkurta kramtymo funkcija ir šypsena, išsaugant natūralias paciento dantų formas ir harmoniją, neprarandant paciento identiteto.

PRIEŠ

PO

PRIEŠ

PO

PRIEŠ

PO

PRIEŠ

PO

PRIEŠ

PO

PRIEŠ

PO


Užduokite gydytojui klausimą!

Susisiekite telefonu +370 621 04378

Svarstote apie konsultaciją, tačiau prieš tai dar norėtumėte gauti atsakymus į keletą klausimų, susijusių su šypsenos atkūrimo eiga, etapais ar kainomis? Rašykite ir aš netrukus mielai Jums atsakysiu!