Pacientė Avgustina

Atlikta skaitmeninė diagnostika. Gydymo planavimas. Skaitmeninis šypsenos dizainas. Šypsenos vizualizacija. Dantenų plastika. Šypsenos atkūrimas stiklo keramikos laminatėmis.

Pagrindinis gydytojas

Dovydas Kubaitis (dizainas, dantų plombavimas, dantenų plastika, dantų atkūrimas laminatėmis)

Gydytojai specialistai

Burnos higienistė Natalija Lukauskienė (profesionali burnos higiena)

Dantų technikas

Rokas Melnikavičius (stiklo keramikos laminačių ir gidų gamyba)

Atliktos procedūros

Skaitmeninė diagnostika, gydymo planavimas, skaitmeninis šypsenos dizainas, šypsenos vizualizacija, profesionali burnos higiena, dantų plombavimas, dantenų plastika, dantų atkūrimas laminatėmis

Šypsenos planavimo metu siekėme dviejų tikslų – norėjome sukurti harmoningesnę šypseną, keičiant dantų proporcijas ir sukuriant išraiškingesnius centrinius kandžius, o taip pat pagyvinti dantų spalvą. Prieš 4 metus pacientei buvo atliktas estetinis plombavimas, tačiau plombų paviršius buvo praradęs blizgesį ir spalvą. Pacientė pageidavo balintų dantų spalvos.

Norint šiuos tikslus pasiekti, pirmiausia reikėjo pašalinti dantenų uždegimą, kuris buvo atsiradęs dėl netikslių ir netaisyklingo kontūro plombų ties dantenomis. Taip pat buvo atliktas ėduonies pažeistų dantų plombavimas. Vėliau kartu su paciente parengėme šypsenos dizainą, parinkdami natūralias dantų formas, prailgindami centrinius kandžius ir taip sukurdami jų dominavimą. Šypsenos modelį pamatavus pacientės burnoje ir patvirtinus, kad būsima šypsena jai patinka, pradėjome individualių laminačių gamybą ir dantų paruošimą atkūrimui. Siekiant sukurti harmoningą dantenų kontūrą, buvo atlikta dantenų plastika. Paruošus dantis (minimaliai juos nušlifavus), ant jų suklijuotos pagamintos laminatės.

PRIEŠ

PO

PRIEŠ

PO


Dantenų plastikos gidas

Dantenų plastika

Dantų paruošimas stiklo keramikos laminatėms

Užduokite gydytojui klausimą!

Susisiekite telefonu +370 621 04378

Svarstote apie konsultaciją, tačiau prieš tai dar norėtumėte gauti atsakymus į keletą klausimų, susijusių su šypsenos atkūrimo eiga, etapais ar kainomis? Rašykite ir aš netrukus mielai Jums atsakysiu!