Šypsenos vizualizacija

Atlikta skaitmeninė diagnostika. Gydymo planavimas. Skaitmeninis šypsenos dizainas.

Pagrindinis gydytojas

Dovydas Kubaitis (skaitmeninis šypsenos dizainas/ šypsenos vizualizacija)

Gydytojai specialistai

Dantų technikas

Rokas Melnikavičius

Atliktos procedūros

Skaitmeninis šypsenos dizainas/ šypsenos vizualizacija

Didžiausia problema tradicinėje odontologijoje yra tai, kad pacientui sunku įsivaizduoti kaip šypsena atrodys po atlikto gydymo. Šiandien gyvename technologijų amžiuje, kuris atriša rankas, todėl nėra priežasties to nepasinaudoti. Juk statant namą, mes aklai nepasitikime statybu kompanija, mes norime pamatyti kaip jis atrodys, pirmiausia brėžiniuose, o vėliau vizualizacijoje (makete). Kodėl to nepadarius siekiant svajonių šypsenos.

Pasitelkiant skaitmenines technologijas galima atlikti šypsenos vizualizaciją. Pirmiausia, šypsenos dizainas kuriamas 2D vaizde, parenkant natūralias dantų formas, jų ilgius ir pozicijas. Vėliau visas dizainas į 3D dimensiją ir pamatuojamas paciento burnoje. Taip pacientas gali pamatyti kaip atrodys po gydymo ir priimti tinkamą sprendimą savo svajonių šypsenos link.

PRIEŠ

PO


Užduokite gydytojui klausimą!

Susisiekite telefonu +370 621 04378

Svarstote apie konsultaciją, tačiau prieš tai dar norėtumėte gauti atsakymus į keletą klausimų, susijusių su šypsenos atkūrimo eiga, etapais ar kainomis? Rašykite ir aš netrukus mielai Jums atsakysiu!