Visos burnos reabilitacija

Harmoningą šypsenos vaizdo bei taisyklingos kramtymo funkcijos atkūrimas pakeičiant senas, netikslias restauracijas naujomis.

Pagrindinis gydytojas

Dovydas Kubaitis (vainikėliai/ sąkandžio stabilizavimas/ dantenų plastika)

Gydytojai specialistai

• Laura Andriukaitienė (šaknų kanalų infekcijos gydymas)

• Ieva Oniūnaitė (periodontologinis gydymas)

• Natalija Lukauskienė (prof. burnos higiena)

Dantų technikas

Vytautas Lukys

Atliktos procedūros

Vainikėliai, dantų šaknų kanalų infekcijos gydymas, periodonto audinių gydymas, dantenų plastika, sąkandžio stabilizavimas

Pacientei prieš pora metų atliktas gydymas užsienyje, gydymo metu protezuoti visi dantys cirkonio keramikos vainikėliais, šlifuojant sveikus dantis dėl estetiniu priežasčių. Tai pavyzdys kai norint geresnio estetinio rezultato atliekamas gydymas be tikslaus planavimo ir situacijos įvertinimo, padarant negrįžtamą žalą paciento sveikatai.

Pacientė buvo patenkinta estetiniu rezultatu, tačiau skundėsi dantenų kraujavimu, skausmu kramtant. Atlikus išsamų ištyrimą rasti daugybiniai uždegimai dantų šaknų kanaluose, netikslios restauracijos, dėl kurių išsivystė dantenų ir periodonto audinių uždegimas. Norint išgydyti visas problemas nebelieka kitos išeities kaip tik keisti esamas restauracijas naujomis.

Pacientės gydymas truko apie metus laiko. Gydymo metu specialistų komanda išgydė esamas dantų šaknų kanalų infekcijas, dantenų ir periodonto audinių uždegimą, galiausiai senos, netikslios restauracijos buvo pakeistos naujomis, taip sukuriant harmoningą šypsenos vaizdą bei atkuriant taisyklingą kramtymo funkciją.

PRIEŠ

PO


Užduokite gydytojui klausimą!

Susisiekite telefonu +370 621 04378

Svarstote apie konsultaciją, tačiau prieš tai dar norėtumėte gauti atsakymus į keletą klausimų, susijusių su šypsenos atkūrimo eiga, etapais ar kainomis? Rašykite ir aš netrukus mielai Jums atsakysiu!