Šypsenos projekto etapai

Estetiška šypsena – tai harmonija, o ne dirbtinumas. Štai kokie etapai laukia Jūsų, jei pasirinksite kelionę link naujos šypsenos kartu su manimi:

Mano tikslas – Jūsų šypsena, kuri būtų:

Natūrali, nes tobula šypsena turi atkartoti gamtą – susilieti su lūpomis, veidu, taip išryškindama asmenybę. Estetiška šypsena – tai harmonija, o ne dirbtinumas. Todėl siekiu, kad mano darbas būtų nepastebimas, o sukurta šypsena atrodytų taip, lyg Jūs ją būtumėte turėję visą gyvenimą.

Ilgaamžiška. Planuojant gydymą, vienas iš pagrindinių tikslų yra ilgalaikis rezultatas. Todėl nesileidžiu į kompromisus ir galvoju ne tik apie estetinį vaizdą, bet ir apie funkciją, kuri užtikrins, kad Jūsų šypsena išliks ilgai.

Unikali. Kiekvienas žmogus yra unikalus, todėl nėra vienos visiems tinkančios dantų formos ar vieno šypsenos dizaino. Šypsena turi būti sukurta asmeniškai Jums, o kiekvienas gydymo planas – unikalus.

image
screenshot

Kas laukia pirmojo vizito metu?

Pirminės konsultacijos metu surenkama visa informacija, reikalinga moderniai diagnostikai ir gydymo planavimui. Pirmasis vizitas trunka apie 1 valandą. Po vizito kiekvienas pacientas gauna savo skaitmeninį odontologinį pasą, kuriame yra visi jo duomenys. Tai leidžia tiksliai diagnozuoti esamas kompleksines problemas ir, pasitelkiant skaitmenines technologijas, iki smulkiausių detalių suplanuoti gydymą. (Smilecloud)

image
screenshot

Kokie tolimesni etapai numatomi po pirmojo vizito?

01 Planavimas

Visuomet sprendžiu ne tik esamą problemą, bet ir ją sukėlusią priežastį. Todėl kiekvienas gydymo planas turi aiškų pradžios ir pabaigos tašką. Mano gydymo tikslas – sveikas pacientas.

Kiekvienas estetinis gydymas planuojamas naudojant natūralias, duotas gamtos dantų formas. Gydymo rezultatas yra vizualizuojamas, todėl, dar prieš pradedant gydymą, Jūs žinosite, kaip atrodys Jūsų dantys. Jūs taip pat būsite informuotas, kiek tai kainuos ir kada galite tikėtis džiuginančio rezultato.

02 Antrasis vizitas

Antrojo vizito metu Jūs pasimatuosite planuojamą šypseną (jeigu planuojamas estetinis gydymas). Taip pat bus aptartos visos esamos Jūsų burnos sveikatos problemos (biologinės, funkcinės, estetinės) ir galimi jų gydymo būdai. Vizito pabaigoje Jums bus pateiktas išsamus gydymo planas su planuojamomis procedūromis, kainomis, trukme ir gydymo alternatyvomis.

03 Gydymo eiga

Kiekvienas gydymo planas yra individualus. Gydytojas, tardamasis su kitais specialistais – burnos chirurgu, gyd. periodontologu, gyd. endodontu, gyd. ortodontu ir dantų techniku sudaro Jums geriausiai tinkantį gydymo planą ir jam vadovauja. Todėl visa gydytojų komanda turi aiškius gydymo tikslus ir galutinę viziją.

04 Palaikomoji fazė

Užbaigus gydymą, prasideda palaikomoji fazė. Visa informacija apie atliktą gydymą ir jo etapus yra sukeliama į virtualų paciento odontologinį pasą. Tai leidžia lengvai sekti paciento būklę bėgant metams. Pacientams siunčiami priminimai apie vizitus ir reguliariai atliekama patikra.

image
screenshot

Užduokite gydytojui klausimą!

Susisiekite telefonu +370 621 04378

Svarstote apie konsultaciją, tačiau prieš tai dar norėtumėte gauti atsakymus į keletą klausimų, susijusių su šypsenos atkūrimo eiga, etapais ar kainomis? Rašykite ir aš netrukus mielai Jums atsakysiu!