Rezultatai

Daugiausiai gali papasakoti ne kas kitas, o jau įgyvendinti darbai. Susipažinkite su keletu mano atliktų šypsenos projektų ir įvertinkite, ar jie primena Jūsų trokštamą rezultatą.

image

Pacientas Audrius

Atlikta skaitmeninė diagnostika. Gydymo planavimas. Skaitmeninis šypsenos dizainas. Šypsenos vizualizacija. Dantenų plastika. Šypsenos atkūrimas stiklo keramikos laminatėmis ir vainikėliu ant implanto. Sąkandžio stabilizavimas. Nudilimų atstatymas kompozitu.

image

Pacientas Nojus

Atliktas ortodontinis gydymas. Endodontinis gydymas. Vidinis negyvo danties balinimas. Dantų balinimas kapomis. Belopė dantenų plastika. Protezavimas stiklo keramikos laminatėmis ir cirkonio keramikos vainikėliu.

image

Pacientė Avgustina

Atlikta skaitmeninė diagnostika. Gydymo planavimas. Skaitmeninis šypsenos dizainas. Šypsenos vizualizacija. Dantenų plastika. Šypsenos atkūrimas stiklo keramikos laminatėmis.

image

Visos burnos reabilitacija

Harmoningą šypsenos vaizdo bei taisyklingos kramtymo funkcijos atkūrimas pakeičiant senas, netikslias restauracijas naujomis.

image

Pacientas Žydrūnas

Pilnos burnos reabilitacija dantis ir implantus protezuojant bemetalės keramikos vainikėliais ir stiklo keramikos laminatėmis.

image

Šypsenos vizualizacija

Atlikta skaitmeninė diagnostika. Gydymo planavimas. Skaitmeninis šypsenos dizainas.

Užduokite gydytojui klausimą!

Susisiekite telefonu +370 621 04378

Svarstote apie konsultaciją, tačiau prieš tai dar norėtumėte gauti atsakymus į keletą klausimų, susijusių su šypsenos atkūrimo eiga, etapais ar kainomis? Rašykite ir aš netrukus mielai Jums atsakysiu!